تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد خراسان جنوبی:

تربیت نیروی مسجدی و انقلابی دغدغه اصلی کانون‌های فرهنگی هنری است

حجت الاسلام محقي با بيان اينکه تربيت نيروي مسجدي و انقلابي دغدغه و ماهيت اصلي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد است، گفت: کانون هاي مساجد اين ظرفيت را دارند که آموزه هاي ديني را در کنار فعاليت هاي فرهنگي با زبان و ابزار هنر به نسل جديد منتقل کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

هنر واقعی «سلمان فارسی و مالک اشتر» تربیت می کند

آيت الله عبادي با بيان اينکه بالاترين هنر «تقوا و اخلاق» است، گفت: هنر به معناي صحيحش اين است که به تربيت و پرورش انسان هايي همچون سلمان فارسي و مالک اشتر کمک کند و جاي هنر در مسجد است و در اين زمينه از قالب هاي غيرموثر بايد پرهيز شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد از استان خراسان جنوبی گزارش می‌دهد؛

میدان‌داری بچه‌مسجدی‌های بیرجند در عرصه فعالیت‌های فرهنگی مسجد محمد رسول الله (ص)

مسجد محمد رسول الله (ص) بيرجند، مملو از حضور نوجوانان و جوانان علاقه‌مند و نخبه است که قلب‌شان از شوق مسجد و احساس مسئوليت در به ثمر نشستن فعاليت‌هاي فرهنگي مي‌تپد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد از استان خراسان جنوبی گزارش می‌دهد؛

ورود کانون‌های مساجد به عرصه ترویج و تبلیغ نماز؛ تحقق آیه «إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهی‏ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَر» در جامعه است

حجت‌الاسلام کميلي گفت: اگر کانون هاي فرهنگي هنري مساجد توانسته باشند کار خوبي براي تبليغ و ترويج و توسعه نماز در جامعه انجام دهند مي توانيم بگوييم که آيه «إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهي‏ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَر» عملي شده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:

کانون های فرهنگی هنری به سمت فعالیت های تخصصی سوق یابند

فرخنده با تاکيد بر اينکه تخصصي سازي کانون هاي فرهنگي هنري در دستور کار قرار گيرد، گفت: به عنوان مثال، در هر شهرستان کانون هاي تخصصي در بحث رسانه، مناسبت ها، قراني، هنر، ... ايجاد و بر اساس ماموريت هاي سازماني تقويت شوند.

بیشتر بخوانید