شهرستان قاينات معطر به عطر رضوي شد

شهرستان قاینات معطر به عطر رضوی شد

خادمين حرم مطهر امام رضا(ع) شهرستان قاينات را معطر به عطر رضوي کردند
شناسه خبر : 12735 تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۰۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان جنوبی، کاروان خدام حرم امام رضا(ع) همه ساله و در ایام دهه کرامت با حضور خودشان در شهرها و مناطق دور افتاده دلهای مردم را زائر حرم رضوی می کنند و امسال با توجه به شرایط کرونایی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از استقبال مردمی و برخی تجمعات محروم می باشند.

کاروان خدام رضوی با حضور خود در شهرستان قاین ابتدا به گلزار شهدای این شهر رفته و با عطر افشانی و غباررویی مزار شهدا عطر رضوی را در این شهر طنین انداز نمودند و به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

 

کاروان خادمین با پرچم سبز گنبد امام رضا(ع) پس از گلزار شهدا به زیارت امامزاده زیدبن موسی (ع) مشرف و بعد از غباررویی و عطر افشانی این امامزاده مولودی خوانی و مرثیه ثرایی یکی از خدام دلها را روانه حرم ثامن الحجج اقا علی ابن موسی الرضا(ع) کرد.

 

سفیران بارگاه منور رضوی در ادامه با زمزمه صلوات خاصه امام هشتم در حالی که پرچم متبرک بارگاه امام مهربانی‌ها را حمل می کردند با رعایت مسائل بهداشتی در کارخانه تولیدکننده موادضدعفونی (تیزپاک) در شهرستان قاین حضور یافتند و از زحمات و تلاش های کارگران این واحد تولید در ایام کرونایی قدردانی و بسته‌های متبرک شده نبات و نمک را بین آنان توزیع کردند.

 

همچنین خدام حرم رضوی از گروه جهادی و فعالان عرصه مبارزه با کرونا با اهدای لوحی تقدیر و تشکر نمودند.