ذبح 56 رأس گوسفند به مناسبت عيد قربان در سطح کانون‌هاي (فهما) خراسان جنوبي

ذبح 56 رأس گوسفند به مناسبت عید قربان در سطح کانون‌های (فهما) خراسان جنوبی

حجت الاسلام سبزه‌کار از قرباني کردن 56 راس گوسفند، از سوي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان خراساني جنوبي در عيد غدير و با همکاري برنامه تلويزيوني سمت خدا و موسسه حضرت خديجه (س) قم خبر داد.
شناسه خبر : 14062 تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۳۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان جنوبی، «حجت الاسلام ابراهیم سبزه کار» از قربانی کردن مشارکتی گوسفند توسط کانونهای فرهنگی هنری مساجد  سطح استان خراسان جنوبی  در روز عید سعید قربان خبر داد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: با نیت سلامتی امام زمان(عج) وتاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر همدلی و کمک های مومنانه  با همکاری ومساعدت برنامه تلویزیونی سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه(س) از قم تعداد 56 راس گوسفند که سهم موسسه حضرت خدیجه(س) و برنامه سمت خدا برای هر راس یک میلیون تومان می باشد و مابقی از کمک های مردمی و جذب خیرین توسط کانونها جمع آوری میشود در روز عید قربان و با اولویت مناطق محروم و مرزی و حاشیه شهرها  قربانی انجام می‌گیرد.

 

حجت الاسلام سبزه کار افزود: با توجه به شرایط کرونایی و رعایت نکات بهداشتی تمامی ذبح گوسفندان در مکانهای بهداشتی و با رعایت تمامی پروتکلها انجام و بسته بندی و بین نیازمندان هر محله توزیع خواهد شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی  ضمن تشکر و قدردانی از تمامی خیرین و واسطین خصوصاً برنامه تلویزیونی سمت خدا و موسسسه حضرت خدیجه (س) قم بر استمرارمسعادت ها و حمایت های مادی و معنوی این بزرگوان تاکید کرد.

 

گفتنی است این ششمین مرحله حمایتی است که  در راستای همدلی و کمک های مومنانه از طرف برنامه تلویزیونی سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه(س) قم به کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی مساعدت میگردد.