مسابقه کتابخوانی«مظهر العجایب» به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) برگزار می‌شود
مسابقه کتابخواني«مظهر العجايب» به مناسبت ميلاد حضرت علي (ع) برگزار مي‌شود
به همت کانون فرهنگی هنری شهید مطهری افین؛

مسابقه کتابخوانی«مظهر العجایب» به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) برگزار می‌شود

انوري از برگزاري برنامه هاي مختلف فرهنگي هنري به مناسبت سالروز ميلاد حضرت علي(ع) و روز پدر خبر داد و گفت: مسابقه کتابخواني «مظهر العجايب» نيز از جمله اين برنامه ها است.
شناسه خبر : 25487 تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۴۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان جنوبی ،« غلامعباس انوری » اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی (ع) برنامه های مختلفی اجرا کند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی«مظهر العجایب» به مناسبت فرارسیدن 13 رجب توسط کانون برگزار می شود، افزود: هدف از برگزاری این مسابقه پرداختن به گوشه ای از ابعاد زندگی با برکت اولین امام شیعیان است.

 

وی در ادامه بیان کرد: سوالات این مسابقه از کتاب«علی بن ابی طالب» نوشته محمدرضا رمزی اوحدی انتخاب شده است و این کتاب 5 جلد دارد که هر کدام از آن یک هزار و یک کلمه درباره حضرت علی (ع) را یدک می کشند.

 

انوری با اشاره به اینکه مسابقه کتابخوانی«مظهرالعجایب» برای گروه سنی 10 تا 25 سال برگزار می شود، ادامه داد: علاقمندان می توانند تا روز پنجشنبه 7 اسفندماه با ارسال پاسخ صحیح سوالات در این مسابقه شرکت کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه در پایان گفت: این کانون در نظر دارد تا مراسم جشنی با رعایت پروتکل های بهداشتی به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امام علی(ع) برگزار کند.